قوانین ثبت آگهی

ArtManuali مجاز است هرگونه پیام، آگهی و یا عکسی که به این سایت ارسال می‌کنید یا هر حساب کاربری و اطلاعات دیگری که مربوط به شما است و توسط شما ایجاد شده باشد را هر زمان و به هر شکلی که ضروری بداند تغییر و یا حذف نماید.در صورتی که گزارش تخلف کاربران از آگهی شما از حد مجاز عبور کند , ArtManuali آگهی مورد نظر را در صورت لزوم حذف می کند.

آگهی‌دهندگان با ثبت آگهی خود در Artmanuali تأیید می‌کنند که آگهی ایشان شامل مواردی که در ادامه آورده می‌شوند نخواهد بود:


نقض حریم شخصی افراد

هر گونه توهین به ادیان ، آداب، رسوم، قومیت‌ها، لهجه‌ها و گویش‌های مختلف

استفاده از تصاویر اشخاص در آگهی

درج بی‌مورد عکس صورت اشخاص یا استفاده از عکس کودکان برای معرفی کالا

فروش کالاهای نا مربوط به صنایع دستی و دست ساز

درج مکرر آگهی‌‌های یکسان حتی با عناوین متفاوت در یک روز

هر نوع آگهی و خبرپراکنی سیاسی، اجتماعی یا مذهبی که جنبه تجاری نداشته باشد

هرگونه سوءاستفاده از شماره تلفن همراه یا نشانی پست الکترونیکی دیگران پیگرد قانونی دارد و آگهی دهنده مسئول پیگیری آن تلقی شده و Artmanuali در این مورد هیچ گونه مسئولیتی ندارد. ArtManuali هیچ‌گونه مسئولیتی در قبال بازپرداخت هزینه‌های پرداختی بابت آگهی حذف شده به کاربر ندارد.
ArtManuali در معاملات شما ذی نفع نمی باشد , هیچ منفعتی از معاملات اشخاص نبرده و هیچ مسئولیتی در قبال تخلفات در معاملات ندارد.

برای امنیت بیشتر در روز و در مکان های شلوغ معاملات خود را انجام دهید . پیشنهاد ما مکان های امنی همچون جلوی کلانتری ها و بانک ها و یا مکان های پر تردد می باشد ( مسئولیت هر گونه تخلف در معاملات به عهده ی خود فرد می باشد)